Wolfenstein Enemy Territory

Jedna z nejstarsich online her Wolfenstein enemy territory

Obouruční zbraně

(klávesa 3 nebo 0)

M1A1 Thompson MP40
M1A1 Thompson nebo MP40
Medici a ženisté mohou jako obouruční zbraň použít jen samopal - američané mají M1A1 Thompson a němci MP40. Všechny ostatní třídy si mohou hlavní zbraň vybrat z více možností.

M1S Garand K43
M1S Garand nebo K43 (s tlumičem)
Obě z těchto specializovaných ostřelovacích pušek mají upevněný tlumič a teleskop. Sekundární střelbou (Z) můžete přepínat pohled mezi teleskopem a normálním, přiblížení (=) a oddálení (-) změní pohled. Po přiblížení se zbraň zdá neklidnější. Ukazatel nalevo od zaměřovače ukazuje klid zbraně (zelená je nejklidnější, oranžová středně klidná a červená je neklidná). Střelba ze zákleku a lehu pomáhá zklidnit zbraň.

FG42
Tato zbraň spojuje přesnost teleskopu a automatické schopnosti samopalu. Sekundární střelbou (Z) přiblížíte. Po přiblížení nelze střílet v dávkách.

Sten MkII S
Tento samopal střílí velmi přesně i bez teleskopu. Také je velmi tichý, proto nepotřebuje tlumič. Jeho jediná nevýhoda je snadné přehřátí, takže musíte střílet v krátkých dávkách.

M1 Garand + M7 Grenade Launcher
Inženýrský M1 Garand lze přebít jen po vystřílení všech 8 nábojů. Dokud máte další náboje, vystřílení zbytku zásobníku váš M1 Garand ihned přebije.

K43 + GPG40 GranatWerfer
Inženýrské pušky M1 Garand a K43 mají upevněný granátomet. Stisknutím sekundární střelby (Z) nasadíte granát pro vystřelení. Pokud chcete vystřelit další granát, musíte znovu stisknout sekundární střelbu. Střílení granátů spotřebovává energii. Z pušky můžete střílet i bez granátu, ale granátomet zůstává upevněn. I po vystřílení všech granátů do granátometu máte stále zásobu ručních granátů.

 
Jedna z nejstarsich online her Wolfenstein enemy territory