Wolfenstein Enemy Territory

Jedna z nejstarsich online her Wolfenstein enemy territory

Signály

Tato ženistická schopnost odměňuje zabíjení nepřátel a ničení úkolů přivoláním dělostřelectva nebo náletu a rozdávání munice spoluhráčům. Ženista získá 1XP za hození krabice s náboji spoluhráči. Dále získáte 3XP za zabití nepřítele náletem, 4XP za zabití dělostřeleckou salvou a 5XP za zničení úkolu náletem nebo dělostřelectvem.

Signály úroveň 1: Lepší zdroje
Vaše zásobovací efektivita byla odměněna lepšími zdroji. V každé krabici s náboji bude o jeden zásobník víc a hození krabice s nábojí stojí 15% energie místo 25%.

Signály úroveň 2: Lepší signály
Vaše zkušenosti v navádění palby vám přinesly zvýšenou efektivitu. K přivolání dělostřelectva nebo náletu potřebujete jen 2/3 energie, což vám umožňuje volat je častěji.

Signály úroveň 3: Lepší vzdušná a pozemní podpora
Váš úsudek při zaměřování klíčových nepřátelských cílů byl odměněn větší palebnou silou zaměřenou na označený cíl. Při každém náletu proletí dvě letadla a dělostřelectvo pálí dvakrát déle.

Signály úroveň 4: Rozpoznání nepřítele
Váš postřeh a zkušenosti vám umožňují odhalit převlečeného agenta. Umístěním zaměřovače na převlečeného agenta ho odhalíte a označíte jeho pozici spoluhráčům na velitelské mapě.

 
Jedna z nejstarsich online her Wolfenstein enemy territory